Sledovať film
Kapitán Phillips - Prepadnutie lode Alabama
online

Film Kapitán Phillips - Prepadnutie lode Alabama
  Trailer  k filmu Kapitán Phillips - Prepadnutie lode Alabama
Prehrajte si film Kapitán Phillips - Prepadnutie lode Alabama HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 293 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Kapitán Phillips - Prepadnutie lode Alabama

Skutočný príbeh o kapitánovi Richardovi Phillipsovi, ktorý sa výmenou za prepustenie ostatných členov posádky stane rukojemníkom somálskych pirátov.

Originálny názov:

Captain Phillips

Réžia: Paul Greengrass
Hrajú: Tom Hanks (Captain Richard Phillips), Catherine Keenerová (Andrea Phillips), Barkhad Abdi (Muse), Barkhad Addirahman (Bilal), Faysal Ahmed (Najee), Mahat M. Ali (Elmi)
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 78 %
Vysielané na: Cinemax 2

Recenzie filmu Kapitán Phillips - Prepadnutie lode Alabama:

Aha, takže somálski piráti sú vlastne chudáci, ktorých niekto do tzv. obchodnej činnosti tlačí a oni nemajú možnosť voľby... Som v tomto smere trochu nedôverčivý, ale odhliadnuc od toho, film na mňa zapôsobil dobre. Réžia na úrovni, ručná kamera namieste (na rozdiel od céčkových výtvorov, kde ju nezriedka nadužívajú preto, že je „trendy“), strih, zvukové podfarbenie, budovanie napätia, rozuzlenie... všetko fajn. Dokonca sa objavil záblesk nediegetického humoru: „30 tisíc? To vážne? Vyzerám ako žobrák?“ Ešte mi zostáva dodať „THanks“.
80% intwist
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina