Sledovať film
Klidný chaos
online

Film Klidný chaos
  Trailer k filmu Klidný chaos Trailer
Prehrajte si film Klidný chaos HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 059 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Pietro je úspěšný obchodník, manžel a otec. Jednoho dne pomůže na pláži bratrovi zachránit dvě topící se ženy. Když se vrátí domů, zjistí, že jeho žena je mrtvá. Nyní se Pietro musí sám postarat o jejich dceru Claudii. Krátce poté ji odváží do školy a rozhodne se na ni čekat před školou celý den. Brzy se z toho stane zvyk - stravuje se v nedaleké kavárně a seznamuje se s lidmi v okolí... Jak dlouho to však takto může jít dál?

Žáner: Dráma, Romantický
Hrajú: Nanni Moretti (Pietro Paladini), Valeria Golinová (Lillina přítelkyně Marta), Alessandro Gassman (Carlo Paladini), Isabella Ferrariová (Eleonora Simoncini), Silvio Orlando (Samuele), Blu Di Martino (Claudia Paladini)
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 19.11.2022 20:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська