Sledovať film Proti múru online

Prehrajte si film Proti múru online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Proti múru
  Trailer k filmu Proti múru   Sledovať Proti múru online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Fatih Akin
Hrajú:
Birol Ünel (Cahit), Güven Kirac (Seref), Zarah McKenzieová (Barfrau in der Fabrik), Stefan Gebelhoff (Nico), Catrin Striebecková (Maren), Francesco Fiannaca (Mann am Tresen)
Krajina:
Německo, Turecko
Rok výroby:
2004
Popis:
Nejlepší evropský film roku 2004.

Cahit, Turek žijúci v Nemecku stráca po smrti svojej ženy všetky ideály. Jediné, na čom mu záleží, sú alkohol a drogy, na ktoré si zarába ako upratovač v bare. Potom, ako sa pokúsi o samovraždu, nárazom auta do steny v nemocnici, stretáva Sibel, mladé moslimské dievča, neuznávajúce tradičné hodnoty Islamu. Sibel má jedinú túžbu - vytratiť sa z vplyvu dogmaticky zameranej rodiny a oddávať sa radovánkam európskeho spôsobu života. Hneď, ako Sibel zistí Cahitovu národnosť, dôležitú pre jej rodinu, nalieha naňho, aby sa čo najskôr zobrali. Sibel sa tak vymaní spod vplyvu rodiny a Cahit bude mať aspoň občas upratané. Postupne sa medzi nimi začne vytvárať niečo hlbšie...
Hodnocenie:
80 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski