Sledovať film Klub 27 online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Klub 27
  Trailer k filmu Klub 27   Sledovať 1388 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Erica Dunton
Hrajú:
Joe Anderson (Elliot), David P. Emrich (Three Words), Eve Hewson (Stella), Alexie Gilmoreová (Anna), Kyle Luker (Kyle), Tammy Arnoldová (Three word mom)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Eliotův spoluhráč z rockové kapely Finn a nejlepší kamarád Tom spáchá týden po svých dvacátých sedmých narozeninách sebevraždu. Zůstane jako jediný přeživší člen jejich kapely. S pomocí maloměšťáckého kluka Three Words a mladé irské stopařky cestuje zdrogovaný Eliot z LA do rodného města v Missouri, aby Tomovi splnil jeho poslední přání.
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski