Sledovať film
Kmotr
online

Film Kmotr
  Trailer  k filmu Kmotr
Prehrajte si film Kmotr HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 293 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Kmotr

Na svadbe dcéry mafiánskeho bossa Vita Corleoneho nechýba ani známy spevák Johnny Fontane, ale aj zástupy iných „vďačných“ členov „rodiny“. Mocný Don Vito dokáže zariadiť takmer všetko, ale čoskoro dochádza k rozporom s iným gangom, s ktorým odmietol Corleone spolupracovať pri predaji drog v New Yorku. Dokonca na neho spáchajú atentát a celá rodina je v ohrození. Pôvodne pevná a neotrasiteľná pozícia corleonovského klanu je v troskách a Vito Corleone len ťažko získava späť autoritu medzi ostatnými mafiánskymi klanmi v New Yorku...

Originálny názov:

The Godfather

Žáner: Dráma, Krimi
Hrajú: Marlon Brando (Don Vito Corleone), Al Pacino (Michael Corleone), James Caan (Sonny Corleone), Richard S. Castellano (Peter Clemenza), Robert Duvall (Tom Hagen), Sterling Hayden (Kapitán McCluskey)
Krajina: USA
Rok výroby: 1972
Hodnocenie: 92 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 4.11.2023 20:00

Recenzie filmu Kmotr:

Každý kdo má rád filmy s mafiány bude tímto filmem nadšený a velice ho tenhle film pobaví, ale i zaujme. Jsem moc rád, že jsem tenhle film viděl a s radostí můžu říct, že tenhle film můžu doporučit ke shlédnutí. Určitě vás nezklame.
90% cz_Marty_cz
Kdysi dávno jsem hltal knihu , nedalo se od ní hnout , tak se těším na film :thumbsup:
100% samasam
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina