Sledovať film Kniha života online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Kniha života
  Trailer k filmu Kniha života   Sledovať 1234 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný, Romantický
Réžia:
Jorge R. Gutierrez
Hrajú:
Diego Luna (Manolo), Zoe Saldanaová (Maria), Channing Tatum (Joaquín), Ron Perlman (Xibalba), Christina Applegateová (Mary Beth), Ice Cube (Candle Maker)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Mladík Manolo sa musí rozhodnúť, či naplní očakávanie rodiny, alebo vypočuje hlas svojho srdca. Napokon sa vydá za jeho volaním a podnikne veľkolepú cestu, aby sa stretol so svojou skutočnou láskou a ochránil rodnú dedinu. Na svojich nebezpečných cestách naprieč tromi fantastickými svetmi čelí najhorším obavám, ale zároveň prežije tie najväčšie a najneuveriteľnejšie dobrodružstvá.
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski