Film
Krstný otec

Film Krstný otec
  Trailer  k filmu Krstný otec
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Na svadbe dcéry mafiánskeho bossa Vita Corleoneho nechýba ani známy spevák Johnny Fontane, ale aj zástupy iných „vďačných“ členov „rodiny“. Mocný Don Vito dokáže zariadiť takmer všetko, ale čoskoro dochádza k rozporom s iným gangom, s ktorým odmietol Corleone spolupracovať pri predaji drog v New Yorku. Dokonca na neho spáchajú atentát a celá rodina je v ohrození. Pôvodne pevná a neotrasiteľná pozícia corleonovského klanu je v troskách a Vito Corleone len ťažko získava späť autoritu medzi ostatnými mafiánskymi klanmi v New Yorku...

Originálny názov:

The Godfather

Žáner: Dráma, Krimi
Hrajú: Marlon Brando (Don Vito Corleone), Al Pacino (Michael Corleone), James Caan (Sonny Corleone), Richard S. Castellano (Peter Clemenza), Robert Duvall (Tom Hagen), Sterling Hayden (Kapitán McCluskey)
Krajina: USA
Rok výroby: 1972
Hodnocenie: 88 %
Vysielané na: STV1
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina