Film
Krutá ľúbosť

Film Krutá ľúbosť
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Film natočený podľa poviedok K. Przerwu-Tetmajera Sivé oči a M. Urbana Roztopené srdce. Hrdinkami oboch príbehov sú mladé ženy, ktoré sa rovnako volajú - Kristka. Bojujú o svoju lásku, obe milujú s pokorou a odovzdanosťou, ale keď treba, dokážu byť rozhodné a nekompromisné. Jedna je vo svojej láske krutá, druhá o ňu zápasí s dojímavou krehkosťou a dobrotou. NIe sú to lásky idylické, sú plné života, plné rozbúrenej krvi. .

Žáner: Poviedkový
Réžia: Martin Ťapák
Krajina: Československo
Rok výroby: 1978
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: STV2
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська