Sledovať film Kukačky online

Prehrajte si film Kukačky online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Kukačky
  Sledovať Kukačky online
Žáner:
Komedie, povídkový
Réžia:
Zuzana Hojdová-Zemanová
Hrajú:
Jakub Prachař, Martha Issová, Simona Stašová, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Bohumil Klepl
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Komedie o dobře utajených dětech, ďábelském plánu a o tom, jak se to nakonec stejně provalilo.

Najdou se v životě lidském situace, kdy se všechno nějak zamotá. Lidé, zvláště dokud jsou ještě mladí a nezkušení, se někdy rozcházejí a scházejí příliš rychle, a následky mohou vyjít najevo až za mnoho let. V tomto konkrétním případě vyšly najevo ve chvíli, kdy si Gábina a Petr usmysleli, že se vezmou. Všechno by bylo bývalo v pořádku, kdyby si otec Petra a matka Gábiny během vzájemného seznamování neuvědomili, že se vlastně dávno znají a co hůř, že jejich děti jsou doposud dobře utajení sourozenci. Chyba se stala a co teď s tím. Jak dostat mladé od sebe aniž by oni sami, a zvláště zbylí členové rodin pojali podezření? Ano, je třeba vymyslet ďábelský plán..
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski