Sledovať film Láska jako trám online

Prehrajte si film Láska jako trám online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1352 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Láska jako trám
  Trailer k filmu Láska jako trám   Sledovať Láska jako trám online
Žáner:
Komedie, Rodinný
Réžia:
František Filip
Hrajú:
Jiřina Šejbalová (Blazena, wife), Jan Pivec (Rudolf. husband), Bohuš Záhorský (Frantisek, friend), Marie Rosůlková (slečna), Jana Koulová, Růžena Merunková
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Slavná televizní komedie o tom, co se sběhlo kolem jedné zlaté svatby.

Jan Pivec měl na psacím stole pod sklem citát z Johna Galsworthyho: "Tímto světem projdu jen jednou. Proto každé dobro a laskavost, kterou mohu prokázat kterékoliv lidské bytosti či němé tváři, nechť vykonám nyní a nechť je neodkládám. Neboť nepůjdu znovu touto cestou..." A probíráme-li se jeho životem a přebohatou tvorbou, nemůžeme nevidět, že každá jeho role, ať velká či malá, ať divadelní, filmová, rozhlasová či televizní, byla studována a interpretována s těmito slovy před očima.
Hodnocenie:
82 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski