Film Lego Batman vo filme

Sledovať film
Lego Batman vo filme
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Vždy buď sám sebou... ibaže by si bol batmanom.
Obrovský obchodný i divácky úspech Lego príbehu, povzbudil tvorcov k nakrúteniu samostatného animovaného dobrodružstva vodcu celej skupiny - Lego Batmana. V Gothame sa chystajú veľké zmeny. Ak chce Batman zabrániť tomu, aby v meste prevzal moc Joker, ktorý samozrejme nemá v pláne nič dobré, musí prehodnotiť pohľad na svoju doteraz fungujúcu jednočlennú skupinu občianskej sebaobrany a snažiť sa spolupracovať i s ostatnými a možno, ale naozaj len možno - sa naučiť trochu uvoľniť a získať nadhľad...

Žáner: Akčný, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komédia, Rodinný
Réžia: Chris McKay
Hrajú: Jenny Slate (Harley Quinn), Will Arnett (Batman / Bruce Wayne), Ralph Fiennes (Alfred Pennyworth), Zoe Kravitzová (Selina Kyle / Catwoman), Channing Tatum (Clark Kent / Superman), Rosario Dawsonová (Batgirl / Barbara Gordon)
Scénár: Seth Grahame-Smith, Chris McKenna, Erik Sommers, Jared Stern, John Whittington, Bob Kane
Krajina: Dánsko, USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko