Sledovať film
Lekce v láske
online

Film Lekce v láske
  Trailer k filmu Lekce v láske Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Po 15 letech manželství se David a Marianne odcizili. David má milostný poměr se svou pacientkou a Marianne se rozhodne pomstít - dát se dohromady se svým bývalým milencem Carl-Adamem, který je také Davidův nejlepší přítel. Marianne se vydává se do Kodaně, aniž by tušila, že vzbudila manželovu žárlivost a zájem. Jako náhodou se setkávají ve stejném vlakovém kupé, kde stráví společný čas vzpomínáním na jejich minulost a hovory o budoucnosti. Znovu dojdou vzájemnému porozumění, které vede k jejich usmíření.

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Ingmar Bergman
Hrajú: Eva Dahlbecková (Marianne Erneman), Gunnar Björnstrand (David Erneman), Yvonne Lombardová (Susanne Verin), Harriet Anderssonová (Nix David's Daughter), Ĺke Grönberg (Carl-Adam), Olof Winnerstrand (Professor Henrik Erneman)
Scénár: Ingmar Bergman
Krajina: Švédsko
Rok výroby: 1954
Hodnocenie: 70 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 25.12.2022 10:10
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська