Sledovať film
Všetko o mojej matke
online

Film Všetko o mojej matke
  Trailer k filmu Všetko o mojej matke Trailer
Prehrajte si film Všetko o mojej matke online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 076 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Pocta režiséra Pedra Almodóvara všetkému ženskému a materskému. Jej syn Esteban tragicky zomrie pred jej očami práve v deň svojich 17-tych narodenín. Manuela pred synom vždy tajila totožnosť otca, ktorý je HIV pozitívny transvestita a notorický lámač sŕdc menom Lola. Po Estebanovej smrti sa však Manuela rozhodne s tragédiou vyrovnať tak, že Lolu vyhľadá a povie jej o smrti ich spoločného dieťaťa. Vydáva sa preto z Madridu do Barcelony a na tejto ceste sa stretáva s celou galériou postáv, reprezentujúcich rôzne podoby ženskosti.

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Pedro Almodóvar
Hrajú: Cecilia Rothová (Manuela), Marisa Paredesová (Huma Rojo), Candela Peňaová (Nina), Antonia San Juanová (Agrado), Penélope Cruzová (Sestra Rosa), Rosa Maria Sardá (Madre de Rosa)
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 79 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська