Sledovať film Leon online

Prehrajte si film Leon online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Leon
  Trailer k filmu Leon   Sledovať Leon online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Luc Besson
Hrajú:
Jean Reno (Léon), Gary Oldman (Stansfield), Natalie Portmanová (Mathilda), Danny Aiello (Tony), Peter Appel (Malky), Willi One Blood (první Stansfield muž)
Krajina:
Francie, USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Strhujúci thriller o dvanásťročnom dievčati, ktoré osudovo zasiahne do života starnúceho profesionálneho zabijaka.

Léon je profesionálny zabijak, ktorý žije uzavretým a osamelým životom. Vždy si svoju prácu odvedie čisto a bez problémov. Vo svojej profesionalite je neosobný, neľútostný a nemilosrdný - až do okamihu, keď sa stretne s Mathildou, ktorú úplatný policajný dôstojník Stansfield vyvraždí celú rodinu. Dievča hľadá ochranu u Léona, od ktorého chce, aby jej pomohol sa pomstiť. Muž ju spočiatku odmieta, nechce sa zapliesť, ale napokon dieťaťu neodolá. Dobre však vie, že cesta pomsty sa môže skončiť pre oboch smrťou...
Hodnocenie:
86 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski