Film Fargo

Sledovať film
Fargo
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Obchodník s autami Jerry Lundegaard má finančné problémy, ktoré sa rozhodne riešiť tak, že si najme dvojicu kriminálnikov, aby uniesli jeho ženu kvôli výkupnému, ktoré budú požadovať od jeho bohatého svokra. Tento nápad sa stal začiatkom série zlých rozhodnutí, ktoré priniesli smrť mnohým ľuďom. Dnes už kultový nezávislý thriller, ktorý vyniká typickým coenovským čiernym humorom získal dva Oscary z celkovo siedmych nominácií.

Žáner: Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Ethan Coen, Joel Coen
Hrajú: William H. Macy (Jerry Lundegaard), Steve Buscemi (Carl Showalter), Peter Stormare (Gaear Grimsrud), Kristin Rudrüdová (Jean Lundegaard), Harve Presnell (Wade Gustafson), Tony Denman (Scotty Lundegaard)
Scénár: Joel Coen, Ethan Coen
Krajina: USA, Veľká Británia
Rok výroby: 1996
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko