Sledovať film
Lepší svět
online

Film Lepší svět
  Trailer k filmu Lepší svět Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 129 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Príbeh dvoch rodín, ktorých osudy sa náhodne spoja vďaka priateľstvu ich dvoch dospievajúcich synov. Elias, ktorého otec pracuje ako lekár v Afrike a práve prežíva manželskú krízu, je šikanovaný v škole, zatiaľ čo Christian, ktorý sa rozhodne ho brániť, sa do mesta prisťahoval s otcom po nedávnej smrti matky. Film rieši zdanlivo jasné etické otázky pomsty a násilia s ňou spojeným. A toto všetko na pozadí skutočných svetových konfliktov, ktorým čelíme a ktoré zastupuje práve postava dánskeho doktora v Afrike. Snímka je precíznym pohľadom do života dvoch generácií ľudí, ktorým sa predstava lepšieho sveta znenazdajky začína vzďaľovať.

Žáner: Dráma, Thriller
Réžia: Susanne Bierová
Hrajú: Mikael Persbrandt (Anton), Wil Johnson (Lage), Eddy Kimani (Lage), Emily Mulaya (Sygeplejerske), Gabriel Muli (Tolk), June Waweru (pacient)
Krajina: Dánsko, Švédsko
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 77 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 12.8.2022 22:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko