Film
Nočné zvieratá

Film Nočné zvieratá
  Trailer k filmu Nočné zvieratá Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Príbeh sa odohráva v dvoch rovinách. V jednej sledujeme Suzan a jej bývalého muža, spisovateľa Tonyho, ktorý jej priniesol svoj nový rukopis, aby si jej prečítala. V druhej rovine sa odohráva príbeh tejto knihy, ktorej dej začína postupne ovplyvňovať Suzanin život.

Žáner: Thriller, Dráma
Réžia: Tom Ford
Hrajú: Amy Adamsová (Susan Morrow), Jake Gyllenhaal (Tony Hastings / Edward Sheffield), Michael Shannon (Bobby Andes), Aaron Johnson (Ray Marcus), Isla Fisherová (Laura Hastings), Ellie Bamber (India Hastings)
Scénár: Tom Ford, Austin Wright
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 74 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська