Film Loft

Sledovať film
Loft
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Pätica ženatých chlapíkov si prenajme krásny podkrovný byt v meste - ideálne miesto pre tajné ľúbostné zálety, sexuálne hry alebo inú, možno aj nelegálnu zábavu. Raj na zemi sa však onedlho premení na nočnú moru, keď v byte objavia telo neznámej mŕtvej ženy. Na rad prichádzajú zásadné otázky, ktoré je treba zodpovedať. Nikto si nemôže byť ničím istý a prvotná dôvera sa medzi priateľmi vytráca. Najpodstatnejšie však je, kto je vrah. Je totiž jasné, že vrahom musí byť jeden z nich.

Žáner: Mysteriózny, Romantický, Thriller
Réžia: Erik Van Looy
Hrajú: Karl Urban (Vincent Stevens), James Marsden (Chris Vanowen), Wentworth Miller (Luke Seacord), Eric Stonestreet (Marty Landry), Matthias Schoenaerts (Philip Trauner), Isabel Lucas (Sarah Deakins)
Scénár: Bart De Pauw, Wesley Strick
Krajina: Belgicko, USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 63 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko