Sledovať film
Maratón
online

Film Maratón
  Trailer k filmu Maratón Trailer
Prehrajte si film Maratón online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1323 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Mladý pomocník v autodílně Youssoef navrhne, aby se všichni čtyři muži přihlásili na maraton a tak našli sponzora. Všichni souhlasí, a tak se Youssoef stane jejich koučem. Ze začátku jsou tréninky pouhou komedií. Kondice mužů, kteří kouří, pijí, jedí sladkosti a většinu dne hrají karty, je doslova příšerná. Také situace u nich doma není nijak růžová. Každý z nich má vlastní problémy. I přes podnětné vedení kouče Youssoefa se zdá, že muži nebudou schopni přísný tréninkový program dodržet. První opravdová zkouška, běh v Amsterdamu, dopadne katastrofálně. Když jim Youssoef promluví do duše, chlapi se nevzdají a běhu se začnou věnovat až fanaticky. Ale jak tak trénují na maraton, začíná být zřejmé, že v sázce je víc než jen osud autoopravny.

Žáner: Komédia, Dráma
Réžia: Diederick Koopal
Hrajú: Stefan de Walle (Gerard), Martin van Waardenberg (Leo), Marcel Hensema (Nico), Frank Lammers (Kees), Mimoun Oaissa (Youssoef), Cynthia Abmaová (Jolanda)
Krajina: Holandsko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 74 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko