Film Jackie Brownová

Sledovať film
Jackie Brownová
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Šesť hráčov a pol milióna v banku. Ale kto hrá proti komu?
Jackie Brownová je čierna letuška, ktorá si privyrába pašovaním špinavých peňazí drogového dealera a obchodníka. Je chytená dvoma policajnými agentmi, ktorí jej však sľúbia zhovievavosť, keď im pomôže jej šéfa chytiť a usvedčiť. Jackie, ktorá je na slobode iba kvôli kaucii svojho milenca, vymyslí plán, ako naraz získať miliónový balík, zbaviť sa policajtov i nepohodlného šéfa, ktorého najčastejšou replikou je veta

Žáner: Dráma, Krimi, Romantický, Thriller
Réžia: Quentin Tarantino
Hrajú: Pam Grierová (Jackie Brownová), Samuel L. Jackson (Ordell Robbie), Robert Forster (Max Cherry), Bridget Fondová (Melanie Ralstonová), Michael Keaton (Ray Nicolette), Robert De Niro (Louis Gara)
Scénár: Quentin Tarantino
Krajina: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko