Sledovať film
Lovec mozků
online

Film Lovec mozků
  Trailer k filmu Lovec mozků Trailer
Prehrajte si film Lovec mozků HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 114 filmov a 117 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Martin Vinge, 35 let, dříve velice známý novinář, nyní úspěšný lovec talentů se složitým osobním životem, je v tajnosti kontaktován 85letým N.F. Siegerem, ředitelem největší dánské společnosti pro lodní dopravu a ropného impéria. Sieger najme Martina, aby našel případného dědice firmy namísto jeho vlastního syna, Daniela Siegera, který byl dlouho určen k tomu, aby posunul společnost do nové éry. Martin začne nabízet jména vhodných kandidátů na tuto pozici, ale zjistí, že byl zapleten do větší neproniknutelné hry o moc, která má za cíl rozhodnout, co se vlastně se společností stane; jde o brutální mocenský boj, který má značný dopad na Martina, jeho osobní život a vztahy.

Žáner: Thriller
Réžia: Rumle Hammerich
Hrajú: Lars Mikkelsen (Martin Vinge), Charlotte Muncková (sirotek Nina), Burkhard Forstreuter (Christian Vestergaard), Soren Spanning (Vestergaards stemme (hlas)), Charlotte Fichová (Pernille), Troels Lyby (Troels)
Krajina: Dánsko
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Extra 19.5.2022 22:55
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko