Film
Lucy

Film Lucy
  Trailer  k filmu Lucy
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Lucy

Priemerný človek využíva 10% svojej mozgovej kapacity. Ona sa dnes dostene na 100%.
Priemerný človek využíva 10% svojej mozgovej kapacity. Lucy sa dnes dostane na 100%. Zrodila sa bojovníčka pre 21. storočie.

Réžia: Luc Besson
Hrajú: Scarlett Johanssonová (Lucy), Morgan Freeman (Profesor Norman), Min-sik Choi (pan Jang), Amr Waked (Pierre Del Rio), Julian Rhind-Tutt (Limey), Johan Philip Asbak (Richard)
Scénár: Luc Besson
Krajina: USA, Francúzsko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 64 %
Vysielané na: JOJ

Recenzie filmu Lucy:

Tento film byl pro mě osobně hodně zvláštní, ale nakonec mě zaujal a bavil. Zpočátku jsem byla z filmu ve stresu a pak mě to začalo brzo bavit, jak se změnila povaha hlavní hrdinky :-) Bylo to napínavé od začátku až do konce a stále se něco dělo. :thumbsup:
60% medvidek123
Nie vsetky Bessonovky ma chytili za gule. Ale tato mi pride byt urcite jedna z tych lepsich. Vyborna myslienka, akurát mozno trosku nedotiahnute, resp. prilis zjednodusene niektore detaily jej realizacie. Tradicne skvely minimalisticky herecky prejav pana Freemana. No a Scarlet ako blondinka, naberajuca cerebralnu kapacitu, ale zaroven istotu vlastnej smrti.... velmi sexy. :) Pre mna uplne top scena: Lucy vystupi z taxika v zakrvavenom tricku, v ruke pistol s tlmicom a s ladovym pokojom vkraca do sidla sikmookeho mafiana a likviduje jeho poskokov, v sprievode Mozartovho Requiem, ktore milujem! Bravo, pan Besson, za tuto cca. minutu z filmu mate odo mna extra hviezdicku. A k tomu zasluzenych dalsich 6 za vsetko ostatne.
Naposledy upraveno 30.03.20 21:10:35 uživatelem Airfish
70% Airfish
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina