Sledovať film
Zabijakov osobný strážca
online

Film Zabijakov osobný strážca
  Trailer k filmu Zabijakov osobný strážca Trailer
Prehrajte si film Zabijakov osobný strážca online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1323 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Špičkový bodyguard Michael Bryce dostane špeciálnu úlohu - musí sa postarať o svojho úhlavného nepriateľa. Jeden z najznámejších zločincov sveta, Darius Kincaid, je kľúčovým svedkom v dôležitom prípade, a treba ho bez ujmy na zdraví dopraviť na súdne pojednávanie. Neúprosný telesný strážca a obávaný zabijak, ktorí si dlhé roky šli po krku, sa na dlhých divoké prestre24 hodín stanú súčasťou spoločného tímu. Na neuveriteľnej ceste z Londýna do Haagu na nich všade striehnu ľudia obávaného východoeurópskeho diktátora. Čakajú ich šialené naháňačky a divoké prestrelky na súši aj na mori. A všetko ešte skomplikuje Kincaidova žena (Salma Hayek), ktorá je rovnako známa firma ako jej manžel...

Žáner: Komédia, Akčný
Réžia: Patrick Hughes
Hrajú: Ryan Reynolds (Michael Bryce), Salma Hayeková (Sonia Kincaidová), Samuel L. Jackson (Darius Kincaid), Gary Oldman (Vladislav Dukhovich), Elodie Yungová (Amelia Ryderová), Richard E. Grant (Seifert)
Scénár: Tom O'Connor
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko