Sledovať film Lyončania - Príbeh gangu online

Prehrajte si film Lyončania - Príbeh gangu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1245 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Lyončania - Príbeh gangu
  Trailer k filmu Lyončania - Príbeh gangu   Sledovať Lyončania - Príbeh gangu online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Olivier Marchal
Hrajú:
Daniel Duval (Christo), Dimitri Storoge (Momon Vidal jeune), Patrick Catalifo (Commissaire Max Brauner), Francis Renaud (Brandon), Lionel Astier (Dany Devedjian), Valeria Cavalliová (Janou Vidal)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Spící gangster, je pořád gangster.

Edmond Vidal, známy ako Momon, vyrastal v chudobnej rómskej osade, odkiaľ si priniesol zmysel pre rodinu, neochvejnú lojalitu a hrdosť na svoj pôvod. S priateľom Sergem Suttelom po prvýkrát okúsil väzenský život za banálnu krádež čerešní, obaja však nevyhnutne zakotvili vo vodách organizovaného zločinu a tak vznikol gang zvaný Lyončania, ktorý z nich urobil najznámejších ozbrojených lupičov začiatku sedemdesiatych rokov minulého storočia. Ich nezadržateľný vzostup sa skončil až v roku 1974 veľkolepým zatknutím. Dnes má Momon takmer šesťdesiat a rád by na túto časť svojho života zabudol. Na scéne sa však opäť objaví Serge.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski