Sledovať film
Macbeth
online

Film Macbeth
  Trailer k filmu Macbeth Trailer
Prehrajte si film Macbeth HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 112 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Z preliatej krvi vzíde ďalšia krv…
Príbeh neohrozeného bojovníka, ktorého zrazia na kolená ambície a túžba po moci. Klasická Shakespearova tragédia sa vracia na plátna v novej verzii, nadväzujúcej na vlnu britských adaptácií diel génia alžbetínskeho divadla, v ktorých žiari súčasná herecká elita. Macbeth je obávaný škótsky vojvoda, ktorý sa nebojí zúrivých bitiek. Keď si vypočuje veštbu, že bude budúcim kráľom, uverí. Netuší, akú veľku cenu bude musieť zaplatiť. Cestu ku korune dláždia smrť a úklady, ktoré nakoniec pohltia Macbetha i jeho ctižiadostivú ženu.

Réžia: Justin Kurzel
Hrajú: Michael Fassbender (Macbeth), Elizabeth Debicki (Lady Macduff), Marion Cotillardová (Lady Macbeth), Sean Harris (Macduff), David Thewlis (Duncan), Jack Reynor (Malcolm)
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 30 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 25.5.2023 18:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська