Film Matka!

Sledovať film
Matka!
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Nikdy nezabudnete, kedy ste prvýkrát videli tento film.
Najhorší zvuk, ktorý môžete počuť v raji, je zaklopanie na dvere. Jennifer Lawrence hrá vysnenú partnerku každého umelca. Svojmu básnikovi je nielen múzou, ale sama zvláda aj všetky praktické otázky súvisiace s ich životom v honosnej vile mimo civilizácie. "Zamilovať sa môže byť desivé. Byť zraniteľný? Hrozné. Snažiť sa všetko ustáť? Tiež hrozné, " popisuje Jennifer Lawrence emocionálne jazdu, ktorá jej postavu čaká, keď na ich dvere začnú klopať zástupy divných ľudí, ktorí postupne ničia všetky jej doterajšie istoty. "

Žáner: Dráma, Horor, Mysteriózny, Thriller
Réžia: Darren Aronofsky
Hrajú: Jennifer Lawrenceová (matka), Javier Bardem (on), Ed Harris (muž), Michelle Pfeifferová (žena), Briain Gleeson (mladší bratr), Domhnall Gleeson (nejstarší syn)
Scénár: Darren Aronofsky
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko