Sledovať film
Matrix
online

Film Matrix
  Trailer k filmu Matrix Trailer
Prehrajte si film Matrix online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 150 filmov a 139 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Thomas Anderson je normálny mladý muž, ktorý sa iba snaží prežiť v zhone moderného veľkomesta. A má všetky predpoklady, aby sa mu to podarilo: dobrých priateľov a perspektívnu prácu v multinárodnej počítačovej spoločnosti Meta Cortech. Jedného dňa do jeho pokojného mozgu prenikne strašná nočná mora. Zdá sa mu, že bol proti svojej vôli vložený v podobe dát do počítača a všetko, čo doteraz považoval za svoj osud, je iba vírom dát. Má pocit, že mu bola myseľ ukradnutá a uväznená v obrovskom Matrixe - počítači budúcnosti. Začína vážne pochybovať o svojej každodennej skutočnosti. Bol skutočne vhodený do stroja? Kto je za to zodpovedný? Je tam s ním zatvorených i niekoľko stoviek ľudí, ktorých pozná? Alebo sú to iba projekcie, ktoré majú udržať zdanie reality? A potom je tu najdôležitejšia otázka: Ak je to všetko pravda, čo sa stane, ak jeho väznitelia prídu na to, že ich pozná?

Hrajú: Keanu Reeves (Neo), Laurence Fishburne (Morpheus), Carrie-Anne Mossová (Trinity), Hugo Weaving (Agent Smith), Gloria Fosterová (Oracle), Joe Pantoliano (Cypher)
Krajina: USA, Austrália
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 85 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська