Sledovať film
Matrix
online

Film Matrix
  Trailer  k filmu Matrix
Prehrajte si film Matrix HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 294 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Matrix

Thomas Anderson je normálny mladý muž, ktorý sa iba snaží prežiť v zhone moderného veľkomesta. A má všetky predpoklady, aby sa mu to podarilo: dobrých priateľov a perspektívnu prácu v multinárodnej počítačovej spoločnosti Meta Cortech. Jedného dňa do jeho pokojného mozgu prenikne strašná nočná mora. Zdá sa mu, že bol proti svojej vôli vložený v podobe dát do počítača a všetko, čo doteraz považoval za svoj osud, je iba vírom dát. Má pocit, že mu bola myseľ ukradnutá a uväznená v obrovskom Matrixe - počítači budúcnosti. Začína vážne pochybovať o svojej každodennej skutočnosti. Bol skutočne vhodený do stroja? Kto je za to zodpovedný? Je tam s ním zatvorených i niekoľko stoviek ľudí, ktorých pozná? Alebo sú to iba projekcie, ktoré majú udržať zdanie reality? A potom je tu najdôležitejšia otázka: Ak je to všetko pravda, čo sa stane, ak jeho väznitelia prídu na to, že ich pozná?

Originálny názov:

The Matrix

Hrajú: Keanu Reeves (Neo), Laurence Fishburne (Morpheus), Carrie-Anne Mossová (Trinity), Hugo Weaving (Agent Smith), Gloria Fosterová (Oracle), Joe Pantoliano (Cypher)
Krajina: USA, Austrália
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 87 %
Vysielané na: Cinemax Cinemax 2

Recenzie filmu Matrix:

Není to jen sci fi,ale i film kde se dá i nějaká ta myšlenka vzít vážně.S efekty si tady opravdu bylo pěkně vyhráno.Co jsme jako lidstvo zač - horší než virus.
90% pavelkomurka
Snad nic nedefinuje pojem "revoluční sci-fi" lépe než právě Matrix. Na svou dobu přelomový film, který kromě perfektních akčních scén nabízí i hluboké poselství o vnímání člověka jako takového.
luka4615
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina