Sledovať film Mikulášovy patálie na prázdninách online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Mikulášovy patálie na prázdninách
  Trailer k filmu Mikulášovy patálie na prázdninách   Sledovať 1245 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Rodinný
Réžia:
Laurent Tirard
Hrajú:
Valérie Lemercierová (matka Nicolase), Kad Merad (Le p?re de Nicolas), Dominique Lavanantová (Memé), Francois-Xavier Demaison (Le bouillon), Bouli Lanners (M. Bernique), Mathéo Boisselier (Le petit Nicolas)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Je tu koniec školského roka a dlho očakávané prázdniny sú konečne tu. Malý Mikuláš, jeho rodičia a babička vyrazili k moru a ubytovali sa v Beau-Rivage Hotel. Mikuláš si pri mori nájde nových priateľov: Bena, ktorý tam býva..., Freddyho, ktorý stále niečo je, dokonca aj surové ryby..., Georgea, ktorý je vtipný už len preto, že je angličan, uplakaného Paula a Christophera, ktorý chce mať vždy pravdu a to je otravné...
Hodnocenie:
61 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski