Sledovať film
Mlčanie jahniat
online

Film Mlčanie jahniat
  Trailer  k filmu Mlčanie jahniat
Prehrajte si film Mlčanie jahniat HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Mlčanie jahniat

Kultový hororový thriller, ocenený piatimi Oscarmi v roku 1991, ktorý aj po trinástich rokoch od svojho vzniku vyvoláva chvenie žalúdka a zimomriavky na celom tele, rozpráva o psychickom súboji frekventantky kurzu FBI Clarice Starlingovej a démonického psychopata, kanibalského masového vraha Dr. Hannibala Lectera. Je Hannibal Lecter diablom v ľudskej koži? Podarí sa Clarice odolať jeho mámeniu?

Originálny názov:

The Silence of the Lambs

Žáner: Thriller, Dráma, Horor, Krimi
Réžia: Jonathan Demme
Hrajú: Jodie Fosterová (Clarice Starlingová), Lawrence A. Bonney (FBI instruktor), Kasi Lemmonsová (Ardelia Mappová), Lawrence T. Wrentz (agent Burroughs), Scott Glenn (Jack Crawford), Anthony Heald (doktor Frederick Chilton)
Krajina: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocenie: 86 %
Vysielané na: Cinemax Cinemax 2

Recenzie filmu Mlčanie jahniat:

Mlčení jehňátek je filmová klasika, která na našich televizních stanicích běží rok co rok. Hopkins zde naplno ukazuje své herecké kvality a my dostáváme naservírovaný hutný psycho thriller, který se vreje do paměti.
90% anubiskt
Film asi splnil má očekávání, co se týká výkonu Anthonyho Hopkinse, sakra, z toho chlapa jsem měla vážně strach. Ten hlas, gesta, mimika v obličeji a ty pohledy mě naprosto dostávali. Jodie Foster taky nakonec nebyla vůbec k zahození. Co mě trošku zklamalo byl příběh samotný, čekala jsem, že se to bude spíše věnovat minulosti Hannibala Lectera než chytání masového vraha. Ale napětí tam bylo a Anthonyho jsem se bála, takže jsem spokojená.
80% Streeper
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina