Sledovať film
Monštrá vs. Votrelci
online

Film Monštrá vs. Votrelci
  Trailer  k filmu Monštrá vs. Votrelci
Prehrajte si film Monštrá vs. Votrelci HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 079 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Aj keď väčšina príbehov svadbou nezačína, ale končí, Monštrá versus Votrelci ňou začínajú. Susan je obyčajné dievča z Kalifornie, už za pár hodín má povedať "áno" svojmu vyvolenému. Keď jej ale do hlavy vrazí meteorit plný kozmického slizu, dosť ju to vykoľají. Následne vyrastie do výšky 15 metrov a to ju vykoľají ešte viac. Než sa stačí svojho vyvoleného opýtať či mu bude jej nová výška vyhovovať zaútočí na ňu vojenská jednotka a uväznia ju v tajnom vládnom komplexe.

Originálny názov:

Monsters vs. Aliens

Hrajú: Reese Witherspoonová (Ginormica (hlas)), Seth Rogen (B.O.B. (hlas)), Hugh Laurie (doktor Cockroach Ph.D. (hlas)), Will Arnett (Missing Link (hlas)), Kiefer Sutherland (generál W.R. Monger (hlas)), Rainn Wilson (Gallaxhar (hlas))
Krajina: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 64 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO2 HBO3 17.11.2023 12:15
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina