Sledovať film
Matrix Reloaded
online

Film Matrix Reloaded
  Trailer  k filmu Matrix Reloaded
Prehrajte si film Matrix Reloaded HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Matrix Reloaded

V druhom pokračovaní trilógie Matrix Neo spoločne s Morpheom a Trinity bojujú proti počítačovým vládcom univerza. Chcú zastaviť zotročenie ľudstva a nemajú inú možnosť ako boj na život a na smrť. Sú nútení preniknúť hlboko do štruktúr Matrixu a v priebehu sedemdesiatich dvoch hodín objaviť a zlikvidovať centrum Zion i s jeho pomocnými jednotkami. A aby toho nebolo málo, Neo sa zo svojich temných nočných mor dozvie, že Trinitiným osudom je smrť. Neo sa však proti osudu už raz dokázal vzbúriť... Medzitým sa Trinity a Morpheus snažia zachrániť Kľúčiara, ktorý dokáže otvoriť každé dvere v Matrixe a je dôležitou zbraňou ľudí v boji proti strojom. I medzi robotmi prebieha súperenie o nadvládu nad virtuálnou realitou. Zároveň sa snažia objaviť posledné ľudské miesto Zion, ukryté v hlbinách Zeme. Všetky udalosti neodvratne smerujú k veľkej vojne ľudí proti strojom...

Originálny názov:

The Matrix Reloaded

Hrajú: Ray Anthony (Ochranka), Christine Anuová (Kali), Andy Arness (Policista), Alima Ashton-Sheibu (Link's Niece), Helmut Bakaitis (Architekt), Steve Bastoni (Soren)
Krajina: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Cinemax 25.2.2024 06:00

Recenzie filmu Matrix Reloaded:

Pokračování se kineticky totálně vymklo z kloubů a akční scény (byť místy viditelně počítačové) jsou extrémně nadupané, na čele se soubojem Nea s kvantem Smithů, který aspiruje na titul nejpřepálenější bitka v historii kinematografie.
Řečnění okolo pouštím jedním monitorem tam a druhým ven.
80 %
80% J.e.r.e.c
Pokračování filmu z roku 1999 se nese v podobném duchu jako jeho předchůdce. Akce jde zde však "vyhypovanější", preciznější a krásnější na pohled, což společně s půvaby Monicy Bellucci vytváří svrchovaný a vizuální filmový koktejl, který budete chtít pít pořád dokola. PS: Akční scéna s auty na dálnici patří i po těch letech k tomu nejlepšímu, co jsem v daném žánru zatím viděl!
luka4615
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina