Sledovať film
Muži v čiernom 3
online

Film Muži v čiernom 3
  Trailer k filmu Muži v čiernom 3 Trailer
Prehrajte si film Muži v čiernom 3 online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 166 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Agenti v čiernych oblekoch sa budú musieť vysporiadať s ďalšími príšerami z vesmíru, ktoré sa chystajú zrovnať našu planétu so zemou. V treťom dieli akčnej sci-fi komédie by sa pritom mal objaviť vo filmoch zatiaľ nevídaný prvok, a to cestovanie v čase. Značná časť snímky sa totiž bude odohrávať v minulosti. Agent J sa zo súčasného sveta vydáva za mladšou verziou svojho parťáka K - ktorý je údajne už dlhšiu dobu po smrti - aby našiel odpovede na svoje nevyjasnené otázky.

Originálny názov:

Men in Black III

Réžia: Barry Sonnenfeld
Hrajú: Will Smith (agent J (Tomáš Juřička)), Tommy Lee Jones (agent K (Pavel Rímský)), Josh Brolin (mladý agent K (Jan Šťastný)), Jemaine Clement (Boris (Lukáš Hlavica)), Emma Thompsonová (agentka O (Dagmar Čárová)), Michael Stuhlbarg (Griffin)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська