Sledovať film Zločin v dívčí škole online

Prehrajte si film Zločin v dívčí škole online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Zločin v dívčí škole
  Sledovať Zločin v dívčí škole online
Žáner:
Komedie, Krimi
Réžia:
Jiří Menzel, Ivo Novák, Ladislav Rychman
Hrajú:
Lubomír Lipský (nadporučík Borůvka), Jan Přeučil (Pavel Málek - kriminalista), Petr Kostka (Bartoš), Jana Gýrová (Jiřina Fikotová), Jan Faltýnek (František Malát), Oldřich Velen (praporčík SNB)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
Povídky: 1: Smrt na jehle, 2: Jak se koupe žena, 3: Zločin v dívčí škole.

Povídkový film natočený na motivy prvních detektivních povídek (Smrt na jehle, Jak se koupe žena a Zločin v dívčí škole), které Josef Škvorecký už podepsal svým jménem. Hlavním hrdinou a "spojovacím článkem" je zde poručík Borůvka, ztvárněný Lubomírem Lipským. Postupně zde řeší případ vraždy mezi horolezci, smrt tanečnice v hudebním divadle a také podivné zmizení profesora matematiky. Ve třetí povídce byli poprvé před kameru přineseni Matěj a Petr Formanovi.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski