Sledovať film
Na pokraji slávy
online

Film Na pokraji slávy
  Trailer  k filmu Na pokraji slávy
Prehrajte si film Na pokraji slávy HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 086 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Vyraz si so svojou obľúbenou kapelou. Uži si to. Ale never tomu. Hudobný film ocenený Zlatým glóbusom za najlepšiu komédiu a Oscarom za najlepší pôvodný scenár.
15-ročný William Miller vyrastá v San Diegu s prísnou matkou, vysokoškolskou profesorkou. Matkine rozpory s jeho staršou sestrou vyvrcholia odchodom dievčaťa z domova. Sestra bratovi darček - tajnú zbierku gramofónových platní rockových kapiel. Will je oslnený rockovou hudbou, prispieva do školského časopisu a obdivuje hudobného kritika Lestera Bangsa, ktorý sa stáva jeho novinárskym guru. Keď mu Lester zadá prvú reportáž, zoznámi sa William náhodne s kapelou Stillwater, ktorá je práve na vzostupe. Lídrovi, gitaristovi Russellovi Hammondovi, je detský novinár sympatický. Prestížny hudobný časopis Rolling Stone Williama požiada, aby pre nich napísal článok. Chlapec navrhne Stillwater. Vyrazí s kapelou na turné, ktoré radikálne zmení jeho život...

Originálny názov:

Almost Famous

Réžia: Cameron Crowe
Hrajú: Billy Crudup (Russell Hammond), Frances McDormandová (Elaine Millerová), Kate Hudsonová (Penny Laneová), Jason Lee (Jeff Bebe), Patrick Fugit (William Miller), Zooey Deschanelová (Anita Millerová)
Scénár: Cameron Crowe
Krajina: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 79 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO HBO2 15.11.2023 13:50
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina