Film
Náhlý úder

Film Náhlý úder
  Trailer  k filmu Náhlý úder
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Drsný Harry je opäť v akcii, tentokrát v malom mestečku, kde sa púšťa do vyšetrovania niekoľkých brutálnych vrážd...
Inšpektor Harry Callahan, zvaný Drsný Harry, ktorý napriek šedinám nestratil nič zo svojej energie a odvahy, sa vydáva do prenasledovania ďalších zločincov. Opäť má problémy, tentoraz nielen s nadriadenými, ktorí nesúhlasia s jeho tvrdými vyšetrovacími metódami, ale aj s mafiou. Tá sa ho rozhodla zlikvidovať po tom, ako ju pripravil o jedného z bossov. Je

Originálny názov:

Sudden Impact / Le Retour de l'inspecteur Harry

Žáner: Dráma, Akčný, Krimi
Réžia: Clint Eastwood
Hrajú: Clint Eastwood (Harry Callahan), Sondra Lockeová (Jennifer Spencerová), Pat Hingle (Jannings), Bradford Dillman (Kapitán Briggs), Paul Drake (Mick), Audrie J. Neenanová (Ray Parkinsová)
Krajina: USA
Rok výroby: 1983
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: Filmbox
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina