Sledovať film Najdlhšia jazda online

Prehrajte si film Najdlhšia jazda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Najdlhšia jazda
  Trailer k filmu Najdlhšia jazda   Sledovať Najdlhšia jazda online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
George Tillman Jr.
Hrajú:
Brittany Robertsonová (Sophia Danková), Scott Reeves (Luke Collins), Alan Alda (Ira Levinson), Jack Huston (mladý Ira), Oona Chaplin (mladá Ruth), Melissa Benoist (Marcia)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Mladý Luke Collins je bývalý jazdec rodea, ktorý sa pokúša o veľkolepý návrat na scénu. Vysokoškoláčka Sophia Danková sa pripravuje na svoju vysnívanú prácu v New Yorku. Keď medzi nimi vznikne neobyčajné a veľmi silné puto, obaja sa spoločne vydajú na neistú, ale prekrásnu romantickú cestu životm. Ak odlišné životné ciele preveria odolnosť ich vzťahu, osudové stretnutie s Irom Levinsonom a jeho dojemné spomienky na vlastné manželstvo im navždy zmenia život.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski