Sledovať film Návrat k jazeru lásky online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 112 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Návrat k jazeru lásky
  Sledovať 1300 filmov a 112 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komédia, Romantický
Réžia:
Brian K. Roberts
Hrajú:
LeAnn Rimesová (Holly Whitman), Shawn Roberts (Jay), Christian Potenza (Everett Whitman), Burt Reynolds (Wade Whitman), Ben Ayres (Bobby Calgrove), Mary Ashton (Mary Jo Calgrove)
Scénár:
Sharon Weil
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Holly Whitmanová opustila svoje malé mesto v Alabame, aby si urobila meno ako právnička vo veľkomeste. Zdá sa však, že jej ambiciózny priateľ Carl sa viac stará o svoje luxusné Porsche ako o Holly. Hollyin otec Wade je starý mrzút, ktorý trávi svoje dni lovom "kráľovnej zo Sáby", rekordne veľkej ryby v miestnom jazere. Keď Wade dostane infarkt, Holly sa vráti domov, aby vypomohla, a musí si poradiť nielen so svojím otcom, ale aj s nezodpovedným bratom Everettom. Keď sa Holly stretne s Jayom, miestnym automechanikom, ktorý ponúkne Holly pomoc s opravou Carlovho Porsche, konečne sa začne uvoľňovať. Po noci nahého kúpania a popíjania miešaných drinkov, nasledovaného dňom rybolovu so svojím otcom, začne Holly vážne uvažovať o návrate ku koreňom.
Hodnocenie:
49 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko