Sledovať film
Nejistá sezóna
online

Film Nejistá sezóna
  Trailer k filmu Nejistá sezóna Trailer
Prehrajte si film Nejistá sezóna HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 176 filmov a 131 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak sú nielen úspešní filmoví tvorcovia, ale aj slávni autori a spoluzakladatelia Divadla Járy Cimrmana.
Poloprofesionálne Divadlo starých forem sa sťahuje do malej sály na predmestí a pripravuje novú inscenáciu. Hoci súbor so svojimi hrami žne veľké úspechy u publika, má ustavičné problémy s nadriadenými orgánmi, ktoré ostro sledujú každé predstavenie a hľadajú politický podtext aj tam, kde žiadny nie je. Počas sťahovania do nevyhovujúcich priestorov, ale ja počas príprav a skúšok novej hry a jej premiéry prežívajú členovia súboru celý rad, veselých, vážnych, ale aj trpko úsmevných príhod.

Žáner: Komédia
Réžia: Ladislav Smoljak
Hrajú: Ladislav Smoljak (Rybník), Zdeněk Svěrák (Kydal), Jaroslav Weigel (Spacek), Jan Hraběta (Rdousil), Jaroslav Vozáb (Straka), Petr Brukner (Boucek)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1987
Hodnocenie: 83 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 23.1.2023 20:10
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська