Film
Nepředstavitelné

Film Nepředstavitelné
  Trailer k filmu Nepředstavitelné Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Alex je uznávaný muzikant žijící ve Stockholmu. Šťastný ovšem není, protože si s sebou z minulosti táhne křivdy a zklamání jak z rodiny, tak z nevydařeného platonického vztahu. Veškeré malicherné problémy však okamžitě vezmou za své, když je Švédsko napadeno neznámým nepřítelem a obyčejní lidé se ocitají uprostřed zmatku bez jakýchkoli informací či pokynů.

Originálny názov:

Den Blomstertid nu kommer

Réžia: Victor Danell
Hrajú: Christoffer Nordenrot (Alex), Lisa Henni (služka Anna), Jesper Barkselius (Björn), Pia Halvorsen (Eva), Magnus Sundberg (Konny), Krister Kern (Kim)
Krajina: Švédsko
Rok výroby: 2018
Hodnocenie: 60 %
Vysielané na: Film Europe +
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська