Sledovať film
Nic nás nerozdělí
online

Film Nic nás nerozdělí
  Trailer k filmu Nic nás nerozdělí Trailer
Prehrajte si film Nic nás nerozdělí HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 094 filmov a 125 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Nádej nikdy nezomiera.
Silný príbeh filmu Nič nás nerozdelí je založený na skutočnej udalosti jednej rodiny, ktorá v roku 2004 prežila úder ničivej vlny tsunami v Indickom oceáne. Manželia Henry, Maria a ich traja synovia sa rozhodli stráviť pokojné Vianoce v Thajsku a tešia sa na niekoľko dní prežitých v tropickom raji. Rodinná idylka však náhle a nečakane skončí dva dni po Štedrom dni, keď juhovýchodné pobrežie Ázie zasiahne vlna tsunami. Obrovská masa vody sa valí na hotelový komplex, zmetie všetko, čo jej príde do cesty, a rozdelí aj utekajúcu rodinu. Hoci všetci členovia rodiny prežijú, ani zďaleka nemajú vyhrané, pretože nájsť jeden druhého uprostred pekla je skoro nemožné. Snímka Nič nás nerozdelí rozpráva nezabudnuteľný osud rodiny, ktorá sa spolu s desaťtisícmi ďalších ľudí z najrôznejších kútov sveta ocitne v epicentre jednej z najničivejších prírodných katastrof posledných rokov. Možno práve vo chvíľach absolútneho zúfalstva, plných ľudského utrpenia, sa v ľuďoch začínajú prebúdzať lepšie vlastnosti a nastáva situácia, keď je celkom prirodené prejaviť súcit, odvahu a pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Mariina rodina je síce rozdelená (s Mariou zostáva najstarší syn, ďalší dvaja synovia sú s Henrym), ale ani na okamih to nikto z nich nevzdá, usilovne hľadajú jeden druhého a pri tom pomáhajú ostatným, čo prežili. Film Nič nás nerozdelí ukazuje pravdivý príbeh ľudskej vytrvalosti, odvahy, lásky a neotrasiteľnej viery v samého seba.

Hrajú: Naomi Wattsová (Maria), Ewan McGregor (Henry), Tom Holland (Lucas), Samuel Joslin (Thomas), Oaklee Pendergast (Simon), Marta Eturaová (Simone)
Krajina: Španielsko, USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 76 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 20.6.2022 23:20
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko