Sledovať film
Elysium
online

Film Elysium
  Trailer  k filmu Elysium
Prehrajte si film Elysium HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 130 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Dej filmu zasadený do roku 2159, kedy veľmi bohatá časť obyvateľstva žije na umelo vybudovanej kozmickej stanici Elysium, zatiaľ čo zvyšok populácie na preľudnenej a spustošenej Zemi. Rhodes, vládny úradník, sa nezastaví pred ničím, aby mohol presadiť anti-imigračný zákon a zachovať luxusný životný štýl občanov Elysia. To však nezastaví ľudí na Zemi, ktorí sa snažia dostať dnu všetkými prostriedkami. Keď je smoliar Max zahnaný do kúta, súhlasí, aby sa zhostil neľahkej misie, ktorá ak bude úspešná, nielen zachráni jeho život, ale môže priniesť rovnosť týchto polarizovaných svetov.

Réžia: Neill Blomkamp
Hrajú: Matt Damon (Max), Jodie Fosterová (ministryně Delacourtová), Sharlto Copley (Krüger), Alice Bragaová (Frey), Diego Luna (Julio), Wagner Moura (pavouk)
Scénár: Neill Blomkamp
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 66 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Cinemax 2 28.11.2023 22:30
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina