Sledovať film Now You See Me online

Prehrajte si film Now You See Me online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Now You See Me
  Trailer k filmu Now You See Me   Sledovať Now You See Me online
Žáner:
Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Louis Leterrier
Hrajú:
Jesse Eisenberg (Michael Atlas), Mark Ruffalo (Dylan Hobbs), Woody Harrelson (Merritt Osbourne), Isla Fisherová (Henley), Dave Franco (Jack), Mélanie Laurentová (Alma Vargas)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Dokonalá ilúzia alebo lúpež storočia?

Takto nejako by to vyzeralo, keby Dannyho jedenástka vedela kúzliť. Práve v ich elegantnom štýle totiž pracujú Podfukári - tím špičkových iluzionistov, ktorý v rámci svojich efektných kúzelníckych show prevádzajú ešte efektnejšie bankové lúpeže zamerané proti skorumpovaným finančníkom. Po veľkolepom vybielení prvej banky doslova v priamom prenose vstupuje na scénu FBI a začína napínavá a zábavná hra na mačku a myš. Lenže aby sa z myši stala mačka, prizve si FBI na pomoc experta, bývalého iluzionistu, ktorý má za úlohu nájsť odpovede na otázku: ide im o peniaze, najslávnejšie kúzlo alebo niečo celkom iné? A ako to, dočerta, vlastne robia?!
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski