Sledovať film O kuřatech a lidech online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film O kuřatech a lidech
  Trailer k filmu O kuřatech a lidech   Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Anders Thomas Jensen
Hrajú:
David Dencik (Gabriel), Mads Mikkelsen (Elias), Nikolaj Lie Kaas (Gregor), Soren Malling (Franz), Nicolas Bro (Josef), Stine Engberg Andersen (Epilog pige I)
Krajina:
Dánsko, Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Niektoré vajcia nepadajú ďaleko od stromu.

Gabriel a Elias sa od svojho umierajúceho otca dozvedia, že sú adoptovaní. Ich biologickým otcom je Evelio Thanatos, odborník na výzkum kmeňových buniek. Po príchode na odľahlý ostrov Ork bratia zistia, že majú ďalších troch súrodencov - veľmi neortodoxných ... Ako skultivovať trio neotesaných buranov, ktorí chodia spať so sliepkami a vyhľadávajú bitky ? Uznávaný majster čiernych severských komédií sa po dlhšej prestávke vracia s nádherne absurdným filmom o vajíčkach, ktoré padli ďaleko od stromu.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski