Film
Odplata

Film Odplata
  Trailer k filmu Odplata Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 139 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Keď dvaja zlodeji, Porter a Resnick, ukradnú balík peňazí, je to spočiatku slastný pocit. Potom ale príde čas rozdeliť sa a práve vtedy urobí Resnick hneď tri chyby za sebo: vezme Porterovi jeho podiel, potom aj manželku a nakoniec sa mu pokúsi vziať aj jeho život. To posledné sa mu však nepodarí… A teraz chce Porter len svoje peniaze - nič viac, ale ani nič menej…
Val Resnick a Porter sú dvaja malí gangstri, ktorí okrádajú pouličných žobrákov. Raz však Porter spoločne so svojou ženou a sadistickým partnerom Valom prepadnú a okradnú čínskych mafiánov, prevážajúcich 140 tisíc dolárov. Pri rozdeľovaní koristi však Val svojho partnera podrazí, pretože potrebuje aj jeho podiel na to, aby sa mohol stať členom zločineckého syndikátu. Nahovorí jeho žiarlivej manželke, že Porter jej je neverný a zatiaľ čo žena manžela dvakrát strelí od chrbta, Val zoberie peniaze. Porter však prežije a keď sa zotaví, začne pátrať po Valovi, pretože chce svoje peniaze stoj čo stoj. Vyberie sa do bytu svojej manželky, narkomanky Lynn, ktorej síce zoberie drogy, ale na druhý deň ju nájde mŕtvu. Spojí sa teda s bývalou priateľkou Rosie, ktorá pracuje pre syndikát. Pomocou nej nájde Vala, ktorý sa s ním dohodne na vrátení jeho podielu, ale opäť ho podrazí. Porter je síce zbedačený, ale drsnejší a neústupčivejší ako kedykoľvek predtým. Je rozhodnutý pomstiť sa každému, kto sa mu postaví do cesty. Skrátka chce svoje peniaze získať späť a je mu jedno, akým spôsobom... Je odhodlaný zabiť každého, až kým nedosiahne svoje.

Žáner: Thriller, Akčný, Krimi
Hrajú: Mel Gibson (Porter), Gregg Henry (Val Resnick), Maria Bellová (Rosie), David Paymer (Arthur Stegman), Deborah Ungerová (Slečna Lynn Porterová), Bill Duke (Detektiv Hicks)
Krajina: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocenie: 71 %
Vysielané na: TV DAJTO
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська