Film
Osobný strážca

Film Osobný strážca
  Trailer  k filmu Osobný strážca
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Bývalý agent tajnej služby a člen ochranky prezidenta Usa Frank Farmer, sa v súčastnosti živí ako osobný strážca. Ako profesionál svoje úlohy plní presne a bez problémov. chce mať prehľad o každom detialy svojej činnosti a nechce protivníkovi poskytnúť žiadnu šancu. Jeho novou klientkou sa stáva slávna speváčka a herečka Rachel Marronová, ktorej kariéra neustále stúpa. S popularitou však prichádzajú aj nezvyčajné veci - od jedného fanúšika začne dostávať výhražné listy s nebezpečným podtónom. Musí sa teda postarať o svoju bezpečnosť. Najlepším osobnýmstráčcom je Frank - a tak sa stretávajú dvaja špičkoví profesionáli. Rachel spočiatku odmieta so svojím osobným strážcom spolupracovať, ale rad dramatických udalostí ju donúti brať ohrozenie vážne. Ukáže sa, že vrahom je skutočný profesionál a začína sa nebezpečná hra, ktorá vyvrcholí pri odovzdávaní Oscarov. Vzťah Franka a Rachel sa však medzitým skomplikuje: obaja očakávali, že budú vedúcou osobnosťou tohto vzťahu. Nečakali však, že sa Frank prehreší proti vlastným pravidlám a že sa do seba vášnivo zamilujú ...

Originálny názov:

The Bodyguard

Réžia: Mick Jackson
Hrajú: Kevin Costner (Frank Farmer), Whitney Houstonová (Rachel Marronová), Gary Kemp (Sy Spector), Bill Cobbs (Devaney), Ralph Waite (Herb farmář), Tomas Arana (Portman)
Scénár: Lawrence Kasdan
Krajina: USA
Rok výroby: 1992
Hodnocenie: 63 %
Vysielané na: Markíza
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina