Sledovať film Útek z Alcatrazu online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Útek z Alcatrazu
  Trailer k filmu Útek z Alcatrazu   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Historický, Krimi, Thriller
Réžia:
Don Siegel
Hrajú:
Clint Eastwood (Frank Morris), Patrick McGoohan (Warden), Roberts Blossom (Doc), Jack Thibeau (Clarence Anglin), Fred Ward (John Anglin), Paul Benjamin (English)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1979
Popis:
Film vznikol na základe skutočného príbehu.

Ťažkému zločincovi Frankovi Morrisovi sa podarilo ujsť už z viacerých väzení, preto ho prevezú do najobávanejšieho a najlepšie stráženého - na Alcatraz. Stará nedobytná pevnosť na skalnatom ostrove, obklopená morom, je známa tým, že z nej ešte nikto neutiekol. Čoskror po príjazde Frankovi dôjde, na aké miesto sa dostal. Zavolá si ho k sebe riaditeľ väznice Warden, aby mu vysvetlil, aké má, respektíve nemá, práva. Môže hovoriť, pracovať a dvakrát do mesiaca mať návštevu. Frank sa postupne zoznámi s ostatnými väzňami, ale od chvíle, keď spoznal Alcatraz, myslí na útek a chystá sa na jeho realizáciu. Pripoja sa k nemu ďalší traja väzni, John Anglin, Clarence Anglin a English, a po dôkladnej príprave sa spoločne vyberú na cestu za slobodou. Alcatraz sa však podarí opustiť len trom z nich...
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski