Film
Paranormal Activity

Film Paranormal Activity
  Trailer  k filmu Paranormal Activity
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Paranormal Activity

Mladý pár Katie a Micah se nastěhuje do nového domu v San Diegu. Obyčejný pár v obyčejném domě. Za krátký čas začne mít Katie dojem, že v domě nejsou sami. Věci se pohybují, z různých míst se ozývají divné zvuky. Micah si myslí, že se Katie jen něco zdá. Aby jí dokázal, že se mýlí, nainstaluje do ložnice videokameru. Velká chyba! Cosi nehmatatelného v domě je. Teď už to vědí oba. Denně zažívají útoky čehosi nevysvětlitelného. Hrůzné zážitky přicházejí každou noc a jejich intenzita se stupňuje. Mladý pár se ocitá na pokraji šílenství, vyčerpání a nekončící hrůzy. Stmívá se a nadchází další noc... Bude tahle jejich poslední nebo se dočkají východu slunce?

Réžia: Oren Peli
Hrajú: Katie Featherstonová (Katie), Micah Sloat (Micah), Mark Frederichs (Psychic), Amber Armstrong, Ashley Palmer, Crystal Cartwright (Exorcism Nanny)
Scénár: Oren Peli
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 63 %
Vysielané na: Filmbox

Recenzie filmu Paranormal Activity:

Tohle je první a nejlepší díl, ale to nejlepší neznamená, že je dobrý. Podle popisku by to měl být asi horor, ale tohle fakt horor není. Je to rádoby horor, u kterého jsem se doopravdy lekla jenom jednou a jinak mě nechal chladnou a naprosto nezaujatou. Znovu už se na to opravdu dívat nebudu, byla to hrozná nuda.
60% Katy86
Kámoši vykládali jak to bude strašidelný a další sračky atdatdatd..... Je to levná sračka, která má působit reálně díky té kameře, ale je to divný, hlavní "hrdinové" nejsou nesympatičtí, ale hrozní a doufal jsem, že je oba ten Frodo s prstenem na ruce zabije....
20% ZodiacCZ94
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina