Film
Parazit

Film Parazit
  Trailer  k filmu Parazit
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Parazit

Štvorčlenná rodina Kimovcov žije v malom pivničnom byte v chudobnej štvrti Soulu a pret:ka sa, ako sa dá. Keď sa synovi naskytne príležitosť zamestnať sa ako doučovateľ u bohatej rodiny Parkovcov, je to ich životná šanca, ktorú si nemôžu nechať ujsť. Postupne sa prostredníctvom rôznych ľstí do služieb a domácnosti Parkovci infiltrujú všetvi členovia rodiny....

Originálny názov:

Gisaengchung

Žáner: Thriller, Dráma, Komédia
Réžia: Joon-ho Bong
Hrajú: Kang-ho Song (Ki-taek), Seon-gyun Lee (pan Park), Yeo-Jeong Jo (Yeon-kyo pan Park's wife), Woo-sik Choi (Ki-woo Ki-taek's son), So-dam Park (Ki-jung Ki-taek's daughter), Kang Echae (speciální host)
Scénár: Joon-ho Bong
Krajina: Južná Kórea
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 85 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina