Sledovať film
Vo štvorici po opici 2
online

Film Vo štvorici po opici 2
  Trailer k filmu Vo štvorici po opici 2 Trailer
Prehrajte si film Vo štvorici po opici 2 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1460 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

"Vo štvorici po opici 2" je pokračovaním hitu režiséra Todda Phillipsa z roku 2009 "Vo štvorici po opici," ktorý sa stal jednou z najlepšie zarábajúcich komédií všetkých čias a získal Zlatý Glóbus v kategórii Najlepší film - Komédia/Muzikál. Svoje postavy si v druhej časti opäť zahrajú Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Jeffrey Tambor, Justin Bartha, Ken Jeong a Mike Tyson. Tentokrát sa Phil, Stu, Alan a Doug vydajú na cestu do exotického Thajska. Dôvodom je Stuova svadba. Po nezabudnuteľnej Dougovej rozlúčke so slobodou v Las Vegas Stu radšej nič neriskuje a rozhodne sa len pre tichý predsvadobný brunch. Udalosti sa však málokedy vyvíjajú podľa plánu. To, čo sa stane vo Vegas, má ostať vo Vegas, ale to, čo sa prihodí v Bangkoku, si nemožno ani predstaviť.

Žáner: Komédia
Réžia: Todd Phillips
Hrajú: Bradley Cooper (Phil), Ed Helms (Stu), Zach Galifianakis (Alan), Justin Bartha (Doug), Ken Jeong (pan Chow), Paul Giamatti (Kingsley)
Krajina: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 64 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko