Film Po stopách zabijaka

Sledovať film
Po stopách zabijaka
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Skupina novinárov sa vydá do Južnej Afriky po stopách 10-metrového krokodíla-ľudožrúta, ktorý ohrozuje miestnych obyvateľov. Ich cieľom je dostať netvora živého. Producent Tim Freeman, kameraman Steven Johnson a zvyšok ich tímu však netuší, že v okamihu, keď sa vydávajú na nebezpečnú cestu proti prúdu pralesnej rieky, hrozí im dvojaké nebezpečenstvo. Na jednej strane obludný krokodíl, ktorému zachutilo ľudské mäso, a na druhej strane znepriatelené kmene v ničivej občianskej vojne zúriacej v džungli. Z novinárov sa stávajú prenasledovaní a jedinou cestou k prežitiu je preľstiť smrtiaceho plaza i možno ešte nebezpečnejšieho diktátora a jeho ľudí.

Žáner: Horor, Thriller
Réžia: Michael Katleman
Hrajú: Dominic Purcell (Tim Manfrey), Brooke Langtonová (Aviva Mastersová), Orlando Jones (Steven Johnson), Jürgen Prochnow (Jacob Krieg), Gideon Emery (Mathew Collins), Gabriel Malema (Jojo)
Scénár: John D. Brancato, Michael Ferris
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 48 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko